Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.07.2021, 11:54   #11
zimiok

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2017
Miasto: Oświęcim
Posty: 728
Motocykl: Triumph Tiger 800XC
zimiok jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 7 godz 48 min 40 s
Domyślnie

Uprzejmie poproszę w takim razie.
zimiok jest online   Odpowiedź z Cytowaniem