Wątek
:
Wady i zalety Big Twins od KTM-a 1090/1190/1290
Wyświetl Pojedyńczy Post
18.02.2021, 16:30
#
374
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,896
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 13 godz 49 min 2 s
Pamiętaj że po takiej wycieczce tera motór trza dobrze umyć.Ruda nie śpi!
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon