Wątek
:
Skandynawia - jak to zrobić taniej, ale bez hardcoru?
Wyświetl Pojedyńczy Post
04.01.2021, 20:57
#
4
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,906
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 18 godz 17 min 56 s
A jak z komarami bo słyszałem że strasznie dużo ?
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon