Wątek
:
Wieści podróżniczokoronawirusowe
Wyświetl Pojedyńczy Post
19.07.2020, 17:23
#
11
chemiczny
Zarejestrowany
: Nov 2018
Miasto
: Ustroń
Posty
: 142
Motocykl
: Kawasaki Versys 1000
Online: 3 tygodni 21 godz 11 s
Siedzę w Czechach nad jeziorem, żadnych masek czy innych wynalazków, w kolejce za piwem też nikt żadnego dystansu nie trzyma.
Ludzi niewiele ale dopiero po południu słońce wyszło, pewnie dlatego.
Na granicy pusto, spokój.
chemiczny
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez chemiczny