Cytat:
	
	
		
			
				
					Napisał  JarekO
					 
				 
				Wrzuc openstreetmap. Nic jej nie brakuje. 
			
		 | 
	
	
 
	Cytat:
	
	
		
			
				
					Napisał  Miszel
					 
				 
				(...)testy z wyznaczaniem tras które ilustrujesz screenami są wykonywane na CityNavigator Europe? Nie korzystałeś z tych TopoActive, które też są zainstalowane? 
			
		 | 
	
	
 
Garmin zaprzyjaźnił się z OSM - wbudowana w Zumo XT mapa TopoActive Powersports to przerobiona i przystosowana do ich potrzeb właśnie mapa w oparciu o dane z projektu Open Street Map. Tu opis po angielsku (polskiego chyba jeszcze nie ma). Wspominają nawet aby błędy i braki zgłaszać do OSM bezpośrednio. Także im bardziej pomagamy w projekcie OSM, tym lepsza mapa będzie na Garminie 
https://support.garmin.com/en-IN/?fa...sR1SfSwzZO3Wz5
W testach zarówno w domu jak i w terenie korzystałem z obu wbudowanych map, a także na szybko z najnowszej, uniwersalnej OSM i UMPpl. Przy czym planuję dalsze, dokładniejsze testy i porównania.
Co do PL Topo - pokombinuję żeby skądś ją wypożyczyć.