Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.04.2020, 10:40   #30
motomysz
 
motomysz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Białogard
Posty: 624
Motocykl: RD04
motomysz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 5 godz 16 min 52 s
Domyślnie

W tym roku, Tour de Pologne, będzie wyjątkowo obleganą imprezą. Jeden wielki nieoficjalny rajd!
motomysz jest online   Odpowiedź z Cytowaniem