25.07.2019, 19:25
|
#11
|
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 3,522
Motocykl: Tmax 500+e-rewer.
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 7 godz 15 min 45 s
|
Znajomy był niedawno w Sudetach na biedniejszej 790-ce. http://forum.transalpclub.pl/viewtop...art=40#p391125
|
|
|