Cytat:
	
	
		
			
				
					Napisał  Kostas
					 
				 
				Tolerujecie zupełnych żółtodziobów? 
			
		 | 
	
	
 
Tolerujemy. Lecz z praktyki wiem, że jak ktoś nigdy w terenie nie jeździł to odpada w ciągu pierwszych 10km. I to niezależnie czy jedzie z nami, czy z inną ekipą. Poprostu tak już jest, że jak ktos nigdy, absolutnie nigdy w terenie nie jeździł to te pierwsze kroki są dla niego dość trudne i odkrywają przed nim nową rzeczywistość. Zwłaszcza na ciężkim enduro jakim jest NAT.
	Cytat:
	
	
		
			
				
					Napisał  Kostas
					 
				 
				Ja pierwsze kroki stawiam na AT. 
			
		 | 
	
	
 
To może być nieco trudno. Ale jak się uczysz to w mocnej grupie poziom skill'a rośnie nieproporcjonalnie mocniej, niż gdybyś jechał samemu.
	Cytat:
	
	
		
			
				
					Napisał  Kostas
					 
				 
				Wariaty jesteście? 
			
		 | 
	
	
 
Tak.
	Cytat:
	
	
		
			
				
					Napisał  Kostas
					 
				 
				Trasa trudna? 
			
		 | 
	
	
 
Nie wiem. Nigdy nią nie jechałem. Trasa wytyczona palcem po mapie. Powinna być łatwa, ale jak popada to na pewno trafimy na błoto po osie i będzie trudno. Na tym to polega.
	Cytat:
	
	
		
			
				
					Napisał  Kostas
					 
				 
				Chętnie bym spróbował, ale jak mam być "dupą na końcu" to wolę sam przejechać proponowaną przez Ciebie trasę dla spróbowania. 
			
		 | 
	
	
 
Jak nie masz kostek to się tam nie pchaj po deszczach.