Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.08.2018, 14:46   #9
zimiok

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2017
Miasto: Oświęcim
Posty: 729
Motocykl: Triumph Tiger 800XC
zimiok jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 9 godz 20 min 3 s
Domyślnie

Dodaję zatem temat do ulubionych
zimiok jest offline