Wątek
:
Sześć miesięcy w siodle - przygodę czas zacząć
Wyświetl Pojedyńczy Post
18.05.2009, 09:13
#
1
szynszyll
Zarejestrowany
: Jul 2008
Miasto
: Popapracie!
Posty
: 8,255
Motocykl
: RD04
Online: 6 miesiące 12 godz 20 min 43 s
yo!
trole warsiawskie juz w polandzie wyleguja sie wlasnie w moim wyrku
__________________
buziaki
szynszyll
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez szynszyll