06.03.2018, 18:01
|
#22
|
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,900
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 15 godz 14 min 8 s
|
Cytat:
Napisał Kobra
|
A ja tamten sezon zaliczyłem z tym http://allegro.pl/nawigacja-motocykl...101185673.html
Po Bałkanach z nie dokońca legalną automa.działał bardzo dzobrze.
|
|
|