Wątek: Szuter Rally
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.11.2017, 19:31   #1
Qter
 
Qter's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Reguły
Posty: 836
Motocykl: Husqvarna FE 350
Qter jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 14 godz 16 min 0
Domyślnie

Ja również dziękuję

Pzdr

Qter

piję bro i palę sziszę
__________________
Pije bro i palę sziszę...
Qter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem