Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.01.2017, 21:34   #8
qbaRD07

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Szczecin
Posty: 758
Motocykl: Tenere 700
qbaRD07 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 2 godz 33 min 23 s
Domyślnie

Straszne, nie poradziłbym sobie na Twoim miejscu.
Nie chcę nawet sobie tego wyobrażać.
Jesteś bardzo silna.

Ostatnio edytowane przez qbaRD07 : 30.01.2017 o 21:36
qbaRD07 jest online   Odpowiedź z Cytowaniem