Wątek
:
Rajd Latarników
Wyświetl Pojedyńczy Post
14.09.2016, 13:53
#
3
motomysz
Zarejestrowany
: Jun 2013
Miasto
: Białogard
Posty
: 624
Motocykl
: RD04
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 4 godz 43 min 57 s
To prawda! Ja się też zawiodłem, chociaż nigdy wczwsniej nie brałem udziału w podobnej imprezie. Miejmy nadzieje że organizator wyciągnie wnioski i w przyszłych edycjach będzie tylko lepiej.
motomysz
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez motomysz