Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.09.2016, 21:48   #6
motomysz
 
motomysz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Białogard
Posty: 624
Motocykl: RD04
motomysz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 4 godz 43 min 57 s
Domyślnie

No to z kim będzie można się jeszcze napić % na Latarników? Fajnie ze to już w ten weekend. Zastanawiam się czy nie będzie za ciepło pod namiot hehe..
motomysz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem