Wątek: Nowa Afryka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.12.2015, 12:58   #11
Artek
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 3,531
Motocykl: Tmax 500+e-rewer.
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 15 godz 1 min 57 s
Domyślnie

Jutro jesteśmy.
Dzięki Szpilon.
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem