14.09.2015, 09:11
|
#2
|
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,256
Motocykl: RD04
Online: 6 miesiące 12 godz 48 min 22 s
|
kokpit z blachy 3 mm wycietej laserem w zestawieniu z owiewka boano. po prawej zostawilem miejsce na ewentualne przelaczniki czy gniazdo zapalniczki
__________________
buziaki
|
|
|