Wątek
:
Dlaczego lubię KTM-a
Wyświetl Pojedyńczy Post
18.04.2015, 15:30
#
2908
tommi
Zarejestrowany
: Jun 2013
Miasto
: Łazy k/Magdalenki
Posty
: 1,496
Motocykl
: RD03
Przebieg:
65496
Online: 3 miesiące 1 tydzień 1 dzień 15 godz 50 min 57 s
I drzewa jakos tak szybko sie kolysza, i trawy
tommi
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez tommi