Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.04.2015, 21:30   #31
motomysz
 
motomysz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Białogard
Posty: 624
Motocykl: RD04
motomysz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 5 godz 16 min 52 s
Domyślnie

gmol.. konkret patenet, podoba mi się ;-)
motomysz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem