Wątek
:
Kanapy w AT
Wyświetl Pojedyńczy Post
19.01.2009, 14:08
#
35
michoo
Zarejestrowany
: Mar 2008
Miasto
: Wydra
Posty
: 835
Motocykl
: RD03
Przebieg:
69tys
Online: 3 miesiące 21 godz 40 min 33 s
Mario w tym roku 300pln za kanapkę.
__________________
pozdrawiam
michoo
michoo
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez michoo