14.04.2008, 14:46
|
#30
|
|
Administrator
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Bałtyk
Posty: 3,839
Motocykl: RD03 2xRD07a
Przebieg: 666
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 12 godz 20 min 41 s
|
Cytat:
Napisał szymek
Sambor i Jojna mają takowe w swoich "siódemkach" Ich pytajcie 
|
Się pytam
|
|
|