Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.11.2013, 21:25   #59
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,771
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 13 godz 41 min 57 s
Domyślnie

Witajcie

Podziwiam, dajecie radę takimi klocami

Pozdr
rr
rrolek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem