Wątek: Kolosy 2011
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.03.2012, 17:51   #2
Lukasz
 
Lukasz's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 196
Motocykl: RD07
Lukasz jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 38 min 50 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał AmberBamber Zobacz post
Podbijam listę obecności
Amber, lecisz na Kolosy z Bydgoszczy? Masz jakiś transport i wolne miejsce?
Lukasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem