Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.04.2011, 01:08   #3
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: DW_
Posty: 1,869
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 1 godz 11 min 56 s
Domyślnie

tzw rzeź niewiniątek

Kurde że też pola jakiegoś nie mam to bym was sprosił na orkę
__________________
Motto nr 1: Uważać na mokre pieńki i siekiery
PARYS jest online   Odpowiedź z Cytowaniem