Wątek: Walentynki
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.02.2011, 11:31   #20
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 9,693
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 1 dzień 8 godz 25 min 13 s
Domyślnie

Najlepszego nasze SŁONECZKA .
__________________
AT03
Dzieju jest online   Odpowiedź z Cytowaniem