Wątek
:
Nowy/stary scottoiler
Wyświetl Pojedyńczy Post
14.02.2010, 19:33
#
2
pałeł
gsm: 512242193
Zarejestrowany
: Jul 2006
Miasto
: Rzuchów
Posty
: 5,746
Motocykl
: RD11a
Galeria:
Zdjęcia
Online: 5 miesiące 1 tydzień 2 dni 2 godz 25 min 13 s
pewnie ze się da chodzi tylko o wygodę
pałeł
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową pałeł
Odszukaj więcej postów napisanych przez pałeł