Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Przeszukaj Forum

Pokaż wyniki 851 do 855 z 855
Wyszukiwanie zajęło 0.02 sekund; wykonano 44 minut(y) temu.
Szukaj: Posts Made By: rrolek
Forum: Przygotowania do wyjazdów 05.03.2009, 18:39
Odpowiedzi: 65
Odwiedzin: 98,085
Zamieszczone przez rrolek
Witam Nie żebym potrzebował się...

Witam



Nie żebym potrzebował się lansować, ale coś tam parę razy naskrobałem na konkurencyjnym forum z adv w nazwie.


Pozdr
rr
Forum: Umawianie i propozycje wyjazdów 03.03.2009, 22:03
Odpowiedzi: 104
Odwiedzin: 115,175
Zamieszczone przez rrolek
Witam Trochę się różnią Na niektóre...

Witam



Trochę się różnią
Na niektóre OR wjeżdżał gość bez nóg na kładzie, na inne austriacki emeryt na KTM950Adv z wózkiem bocznym, na inne być może będziecie wnosić swoje cuda w 3-ech lub 7-u...
Forum: Przygotowania do wyjazdów 27.02.2009, 19:01
Odpowiedzi: 65
Odwiedzin: 98,085
Zamieszczone przez rrolek
Witam Prosił bym dokładniej. W...

Witam



Prosił bym dokładniej. W Beresteczku zastałem zapartą bramę. Miejscowi twierdzą że nie ma podjazdu od strony Ivano-frankowskiej (od Rachowa i Kwasów znam).
Nie ukrywam że taka traska...
Forum: Trochę dalej 27.02.2009, 18:51
Odpowiedzi: 22
Odwiedzin: 36,966
Zamieszczone przez rrolek
Witka Ale o co chodzi. Jak nie było...

Witka

Ale o co chodzi.
Jak nie było trzęsienia ziemi to będzie Isaura.
W każdej telenoweli jakiaś jest.

Tak wogóle, to jakiś trend ostatnio. Dłuuuugie ruchy, napięta publika.
To tak ogólnie,...
Forum: Przygotowania do wyjazdów 25.02.2009, 18:55
Odpowiedzi: 65
Odwiedzin: 98,085
Zamieszczone przez rrolek
Witam Po prostu, jak ci wszystko...

Witam



Po prostu, jak ci wszystko opadnie to i tak zaliczysz całą traskę bo w kierunku domu będziesz jechał... ;)

Pozdr
rr
Pokaż wyniki 851 do 855 z 855

 
Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.