Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Przeszukaj Forum

Pokaż wyniki 551 do 566 z 566
Wyszukiwanie zajęło 0.02 sekund; wykonano 57 minut(y) temu.
Szukaj: Posts Made By: herni
Forum: Umawianie i propozycje wyjazdów 30.07.2011, 19:10
Odpowiedzi: 189
Odwiedzin: 216,954
Zamieszczone przez herni
Chłopoki już są przy granicy z Turcją.:at:

Chłopoki już są przy granicy z Turcją.:at:
Forum: Umawianie i propozycje wyjazdów 29.07.2011, 17:04
Odpowiedzi: 11
Odwiedzin: 29,436
Zamieszczone przez herni
Joker siedząc dzisiaj rano na klopie zdecydował ...

Joker siedząc dzisiaj rano na klopie zdecydował się w ostatniej chwili na kierunek Gruzja :dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy:
Forum: Umawianie i propozycje wyjazdów 27.07.2011, 20:47
Odpowiedzi: 11
Odwiedzin: 29,436
Zamieszczone przez herni
na 99% jestem z Wami :kumbaya:

na 99% jestem z Wami :kumbaya:
Forum: Umawianie i propozycje wyjazdów 01.07.2011, 07:44
Odpowiedzi: 75
Odwiedzin: 82,197
Zamieszczone przez herni
Szerokości dla Ciebie :at:

Szerokości dla Ciebie :at:
Forum: Polska 14.05.2011, 05:46
Odpowiedzi: 2
Odwiedzin: 13,233
Zamieszczone przez herni
Talking z okolic Przeworska

V9wtDJWoEbs
Forum: Polska 22.04.2011, 15:14
Odpowiedzi: 0
Odwiedzin: 15,140
Zamieszczone przez herni
Forum: Wszystko dla Afryki 18.02.2011, 07:54
Odpowiedzi: 70
Odwiedzin: 108,664
Zamieszczone przez herni
ha ha mam te podnóżki hiszpanowe i są rewelacyjne...

ha ha mam te podnóżki hiszpanowe i są rewelacyjne ,wykonanie naprawdę na wysokim poziomie jak wszystko za co sie złapie ten gość
Forum: Ciuch Afrykańczyka 08.02.2011, 19:23
Odpowiedzi: 203
Odwiedzin: 238,984
Zamieszczone przez herni
Held Hakuna sprawdza się rewelacyjnie jak na...

Held Hakuna sprawdza się rewelacyjnie jak na razie , ma cudowną wentylację w lecie.
Forum: Przygotowania do wyjazdów 08.02.2011, 18:38
Odpowiedzi: 27
Odwiedzin: 47,922
Zamieszczone przez herni
ja używam przeważnie PZU WOJAŻER (dzikie kraje) ...

ja używam przeważnie PZU WOJAŻER (dzikie kraje)
http://www.wojazer.pzu.pl/likwidacja-szkody.html
i assistance na motocykl z PZU na (UE)
Forum: Przygotowania do wyjazdów 06.02.2011, 21:47
Odpowiedzi: 29
Odwiedzin: 46,156
Zamieszczone przez herni
My tez planowaliśmy wjechać w nocy do Mołdawii od...

My tez planowaliśmy wjechać w nocy do Mołdawii od strony Odessy ,ale przez popier....lonych celników mołdawskich zrezygnowaliśmy i chyba dobrze zrobilismy.
Forum: Trochę dalej 12.09.2010, 11:25
Odpowiedzi: 301
Odwiedzin: 388,894
Zamieszczone przez herni
Witam!!! zazdroszczę niesamowitych relacji z...

Witam!!! zazdroszczę niesamowitych relacji z wypraw . Mirmil dużo mi opowiadał o waszych wspólnych przygodach , jesteście niesamowitymi ludżmi . pozdrawiam i życzę szcześliwego powrotu .
Forum: Umawianie i propozycje wyjazdów 07.08.2010, 20:41
Odpowiedzi: 6
Odwiedzin: 41,259
Zamieszczone przez herni
Które przejście graniczne przekraczamy??

Które przejście graniczne przekraczamy??
Forum: Umawianie i propozycje wyjazdów 04.08.2010, 21:13
Odpowiedzi: 6
Odwiedzin: 41,259
Zamieszczone przez herni
no to śmigamy razem :at:

no to śmigamy razem :at:
Forum: Izi 27.07.2010, 09:36
Odpowiedzi: 374
Odwiedzin: 674,191
Zamieszczone przez herni
ku...wa mać !!!!!!!!

ku...wa mać !!!!!!!!
Forum: Umawianie i propozycje wyjazdów 17.04.2010, 07:50
Odpowiedzi: 4
Odwiedzin: 20,225
Zamieszczone przez herni
ja smigam :at:

ja smigam :at:
Forum: Przygotowania do wyjazdów 10.04.2010, 14:50
Odpowiedzi: 41
Odwiedzin: 86,827
Zamieszczone przez herni
my się wybieramy do Albanii od 1-8 maja ...

my się wybieramy do Albanii od 1-8 maja http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=3&t=4187
Pokaż wyniki 551 do 566 z 566

 
Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.