Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (https://africatwin.com.pl/index.php)
-   Serwis Ramires (https://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=281)
-   -   Tymczasem na warsztacie :) (https://africatwin.com.pl/showthread.php?t=47392)

matjas 16.06.2025 10:04

a gdzie się pojawiła mowa o Mercurym i Tohatsu?

ja mówiłem o Marinerze

Dzieju 21.06.2025 07:00

Cytat:

Napisał matjas (Post 881623)
a gdzie się pojawiła mowa o Mercurym i Tohatsu?

ja mówiłem o Marinerze

Zgadza się tylko zauważyłem że Marinery to bliźniaki Mercurych, nie Yamah. Ale może jakiś element jest podobny.

ramires 25.06.2025 15:59

Najbardziej lubię nowe ;)

Ale gdybym chciał brać to brałbym już BF40 na wtrysku. Tu jest dosyć specyficzny gaźnik potrójny i dużo przekleństw mnie nauczył


https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...3824911e58.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...3c004bbf30.jpg


Zaraz się Dzieju odpali, że za duży :haha2:

Dzieju 26.06.2025 05:27

Zależy co tam komu trzeba, używam żagli a silnik to tylko dodatek do okazjonalnego użytku dlatego 10 wystarcza :)

ramires 22.06.2026 11:12

https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...277899f8f7.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...75d0c24084.jpg



4 gaźniki do roboty
Ostatnio z marinerem walczyłem na 3 gaźnikach

Dzisiaj sobie kolejną zabawkę na serwis wziąłem

90KM


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ramires 25.06.2026 11:33

https://youtube.com/shorts/kwZO6LKdl...fu7IRNbXafNLv6



Takie tam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.