Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat CRF 1000 / CRF 1100 > Uklad paliwowy i wydechowy

Uklad paliwowy i wydechowy Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, , tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki, pompy paliwa elektryczne i podcisnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 17.06.2023, 20:28   #8
grot
 
grot's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2021
Miasto: kielce
Posty: 53
Motocykl: RD07
grot jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 12 godz 59 min 29 s
Domyślnie

nie pisałem że nie czyści ze smaru i brudu, tylko ze nie ma właściwości odrdzewiających, chodziło o przedmioty których nie chciałem potraktować fosolem czy innym kwasem, a środkiem mało inwazyjnym.., właśnie naftą..
każdy sposób, wynalazek powstaje na bazie prób, najczęściej błędnych, aż coś się uda i to jest wtedy patent na takie czy inne postepowanie..., ale nie jest dobre krytykowanie każdego innego niż już utarte i sprawdzone wszem i wobec postępowanie.., bo to nie pozwala powstać żadnej nowej, a często dobrej myśli...
zaczynam podejrzewać że jesteś jeszcze starszy ode mnie bo nie możesz się powstrzymać od zgryźliwości...a w takim razie narażasz na szwank swój największy atrybut.. piękno..
odrdzewiacza używam do zapieczonych śrub..
grot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Uszkodzenie siatki wlewu paliwa CRF1100 Rupertus Uklad paliwowy i wydechowy 14 18.03.2023 07:23
Piasek pod korkiem wlewu paliwa M5Q Uklad paliwowy i wydechowy 3 15.03.2022 14:04
Korek wlewu paliwa Dubel Inne tematy 21 19.11.2019 14:20


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.