Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza

Samochód Forumowicza Wszystko o wsparciu auta - zwłaszcza jak nim wozisz moto na garbie.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 18.01.2024, 20:02   #1
Ronin78
 
Ronin78's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1,401
Ronin78 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 23 godz 36 min 14 s
Domyślnie Auto scaner

Potrzebuje porady, kupiłem auto scaner autoXscan RS830 pro z jedną marką Ford i niestety co miało działać nie działa, dzisiaj zrobiłem zwrot. Na czym mi zależy:
Ford Tourneo Grand Connect
2023r, możliwość odczytu stopnia zapchania DPF jak i wymuszenie wypalania czyli regeneracji DPF. W/w scaner miał to ogarniać, ale nie czyta modelu, nie ma takiego silnika w bazie danych, po odczytaniu VIN nie zna auta, motor jaki mam to 2.0 TDI 122KM, zapłacone 1100pln za scaner, miało być ok a jest kicha. Jedyne co pokazał to ciśnienie DPF.

Chciałbym mieć sprzęt którym kontrolowałbym w/w DPFa bo obecnie produkowane auta z silnikami VAG nie mają ani kontrolki kiedy DPF się wypala,totalna kicha jak autem jeździ żona to po obrotach nie będzie patrzeć czy to się dzieje czy nie, chciałem ja to ogarniać i wypalać na żądanie zanim komp sam zechce. Nie chcę czegoś co muszę mocować do laptopów, już lepiej byłoby powiązać z apką, aczkolwiek coś takiego jak samodzielny scaner byłoby najlepsze.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20240117_172132_177.jpg (981.2 KB, 20 wyświetleń)
Ronin78 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Android auto tomy Gadżety / wyposażenie 3 28.02.2021 17:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.