Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.08.2015, 13:36   #3
mario33


Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Warszawa/Piaseczno
Posty: 79
Motocykl: na razie brak...
mario33 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 20 godz 4 min 6 s
Domyślnie

W imieniu załogi na miejscu (rockride) uzupełniam info o zlocie.

Zgodnie z ustaleniami z załogą "Orła" przedstawiam kalkulację wraz z menu podczas naszego spotkania.

Menu wygląda następująco :

09.10.2015 – Piątek

- kolacja ciepła ( bigos, sałatka warzywna, wędlina, ser, jajko w majonezie, pieczywo, chleb herbata)

10.10.2015 – Sobota

- śniadanie – podane w formie stołu szwedzkiego ( kiełbaski na ciepło, jajecznica, zestaw serów i wędlin, warzywa świeże, twaróg, kawa, herbata, dżem, pieczywo, masło)

- wieczorna impreza plenerowa grill: (karczek, pierś drobiowa, boczek, kiełbaski cienkie, krupniok, kiełbaska na ognisko, smalec z ogórkiem kiszonym, surówka z białej kapusty, ogórek z pomidorem, papryka konserwowa, napoje i soki, herbata, kawa, pieczywo, dodatki)
Na miejscu grille z podstawową obsługą, ognisko, opał, teren oświetlony, tło muzyczne.

11.10.2015 – Niedziela

- śniadanie – podane w formie stołu szwedzkiego (żurek, jajecznica, zestaw serów i wędlin, warzywa świeże, twaróg, kawa, herbata, dżem, pieczywo, masło)

Podczas pobytu zakwaterowanie w pokojach 2 – 6 osobowych oraz w dwóch salach 8 i 12 osobowych. Standard turystyczny, łazienki poza pokojami. Na miejscu pościel, brak ręczników.

W przypadku niepogody istnieje możliwość przeprowadzenia imprezy z pełnym menu plenerowym wewnątrz schroniska. (około 140 miejsc siedzących)

Rozkład łóżek wygląda następująco :

https://docs.google.com/spreadsheets...qV-_0U/pubhtml

W celu rezerwacji robimy następujące kroki :

1. Wpłacamy daną kwotę zależnie od noclegu w kwocie 120 zł (opcja w namiocie) lub 150 zł (opcja pod dachem) na moje konto :

Piotr Pasek
44 1140 2004 0000 3102 3481 0914

Tylko wpłata jest równoznaczna z potwierdzeniem rezerwacji. Nie ma możliwości wpłaty na miejscu, dzielenia podanych kwot dla przyjeżdżających w sobotę itd. Upraszczamy kwestie organizacyjne, staramy się nie komplikować i nie robić zbędnego zamieszania

W treści przelewu proszę umieścić koniecznie nick forumowy, zrobić przelew na 120 lub 150 zł a następnie wysłać do mnie maila na adres rockride@o2.pl z informacją o tym, że forumowicz o nicku X zrobił przelew na kwotę Y zł. Dlaczego w ten sposób ? Dlatego, że pojawią się osoby spoza forum ADV którym nie mogę wysłać PW a może zajdzie potrzeba komunikacji

UWAGA ! Pamiętajmy o dodatkowej kwocie na upominki dla dzieci Daniela. Każda nadwyżka poza kwoty podstawowe będzie traktowana jako datek na upominki. Aby ułatwić mi zadanie w sytuacji kiedy ktoś wpłaci 120 zł (opcja z namiotem) + 30 zł (na upominki) proszę o info na maila, że mam to rozumieć w taki sposób a nie np. opcję spania pod dachem za 150 zł . Wysyłka maila po dokonaniu wpłaty będzie więc bardzo potrzebna w celu rozwikłania ew. niejasności. Oczywiście numer tel. można jak najbardziej podać na drodze e-mailowej.

Nick + adres mailowy będzie podstawą do ew. dalszej komunikacji między nami i usprawni kontakt.

Niebawem szczegóły dot. tras....
mario33 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem