Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.03.2011, 13:18   #5
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 7 godz 21 min 58 s
Domyślnie

Dzięki!!! Przysiądę w weekend i postaram się coś zdziałać. A jako że codziennie kursuję Garwolin - WAW, jak tylko będę jechał własnym transportem (moto), chętnie Cię odwiedzę, przy okazji obadasz sprzęt i może sam się przekonasz do czegoś podobnego

Update 27.03.2011: spędziłem trochę czasu ze sprzętem, okazuje się że ma spore możliwości i nie jest taki straszny jak na początku się wydawało :-)

1. soft magellana jest całkiem przydatny - ze strony maps4me.com można pobrać fajne mapy rastrowe (dostęp płatny 9 euro za wszystko co jest na stronie). Do zastosowań piszych i terenowych powinno się sprawdzić.

2. udało mi się dostać do systemu (crack na karcie SD - z włożoną kartą odbiornik startuje w trybie Win CE, z pominięciem softu magellana). Odpaliłem IGO8 - działa, całkiem sprawnie, męczy tylko mały ekran jak na nawigację drogową.

Przyznam szczerze że dotarcie do opowiednich informacji i plików zajęło mi sporo czasu - ale warto było.

Zastanawia mnie jedna sprawa - na sofcie magellana alkaliczne bateria starczają na około 14 godzin pracy, na otwartym win CE i IGO - maksymalnie 3 godziny...

Pozdrawiam
zimny

Ostatnio edytowane przez zimny : 27.03.2011 o 21:52 Powód: Nowe info dot. użytkowania magellana
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem