Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.09.2014, 22:08   #1
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 6 godz 34 min 39 s
Domyślnie Kilka pytań - zawieszenie AT w TA600 PD10

Witam,

Zamierzam trochę się pobawić z zawieszeniem w Trampku, wszak to jego główna bolączka.

Założenia tył - ma być stabilniejszy w zakrętach i mieć minimalnie większy rozstaw osi co powinno posytywnie wpłynąć na stabilność załadowanego moto. Zatem będzie:

- wahacz z ośką i jarzmem z Rd03 (kupiłem) - zatem z tego co wiem koło z PD10 powinno pasować bez żadnych kombinacji, plug and play. Inna sprawa że koło mam krzywe...
- amor zostanie raczej trampkowy (kasa) - zresztą ma on sprężynę ponoć mocniejszą niż ten z AT.
- kiwaczka i kości - tu pytanie do oświeconych, może być trampkowa czy z AT? A jeśli z AT to czy koniecznie RD03 czy może być od RD04/07?

Założenia przód - sztywniej, pewniej w zakrętach z załadunkiem, z nie gorszymi lub lepszymi heblami. Zatem:

- lagi - chyba z RD04/07/07a - na dwie tarcze. Rd03 byłaby stosunkowo prosta do ogarnięcia ale zależy mi na heblach a te w 07a są naprawdę dobre jak dla mnie.
- półki - zakładam że nie ma znaczenia, są kompatybilne 03/04/07?
- koło - tu najważniejsza kwestia - czy koło od PD10 by pasiło? wewnętrzny rozstaw śrub od tarcz w PD10 i 04/07 jest taki sam - 144mm to może akurat? Jakieś tam przetoczenie ośki nie stanowi problemu jakby co...

Będę wdzięczny za podpowiedzi,

Pozdr
zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem