Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.03.2024, 10:28   #18
Bulwiak
Stary nick: Kacior
 
Bulwiak's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2015
Miasto: Poręba
Posty: 357
Motocykl: KTM 1090 ADVENTURE R
Bulwiak jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 8 godz 52 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mirek Swirek Zobacz post
Kolejna kwestia, na jakie moto ma być ten kask? Golas, czy adwenczur, czy szyba krótka i pęd powietrza wali w szczękę, szybę, czy czoło kasku, no i na jakie prędkości?
Taki to niby kask, "zwykły" kask, za fure siana, a ile elementów składowych, gdzieś obok...Może wyolbrzymiam, ale jak chce się wydać na kask trochę talarów, to trzeba wiedzieć, czego się chce w zamian. Prawda?
Będzie na adwenczura
Szybka krótka regulowana ale ja też krótki jestem. Prędkości 30 - 50 - 90 - 110. Więcej się boję
Na czopera do skórki, wiewiórek i łańcuchów mam inny

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
c5 piszecie że cudo, no chyba będę musiał to sprawdzić, bo moja wiara w cuda znacznie osłabła. Wiecie jak to ostatnio jest, tylko pomyślisz kask i już twój telefon podsuwa gotowe rozwiązanie https://www.lidl.pl/p/ultimate-speed...r-l/p100371049
Cudo nie cudo. Najważniejsze że leży na głowie tak samo dobrze jak c3 pro który jest znacznie tańszy. Na pewno wentylacja będzie lepsza. Wszystko wyjdzie w użytkowaniu. A może po 500km zacznie jednak przeszkadzać
C3 pro świetny ale nudny i już był bardzo sfatygowany. A że lubię kolory to wziąłem tego. Fajna jest blokada otwartej szczęki i system Interkom.
Jak mówię, organoleptycznie super a życie pokaże za jakiś czas czy był to dobry wybór.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_1986.jpg (567.3 KB, 16 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Novy : 10.03.2024 o 12:24 Powód: Połączenie postów
Bulwiak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem